Můj příběh

Milá ženo, vítej zde v laskavém a bezpečném prostoru a dovol mi, abych ti představila mou srdeční záležitost - značku Gia, která prošla velkou proměnou, než mohla dojít k ostatním ženám, neboť proměnou jsem musela projít především já sama, abych byla schopna stvořit podporující aroma-péči pro ženskou duši.

_DSC0340_DSC0273 1

 Kdo jsem?

Jmenuji se Šárka Gia a mám velkou radost, že tě mé parfémy oslovily/zaujaly. Znamená to, že by ti mohly být nápomocny na tvé cestě transformací ke správnému vnímání sebe sama, ke svému ženství – menstruaci, ke své sexualitě. Já jsem dříve byla ženou, která si sebe neuměla dostatečně vážit, pochopit svou vlastní hodnotu, a proto jsem velmi upřednostňovala ostatní před sebou sama. A právě éterické oleje patřily k mým pomocníkům na mé cestě poznání a přijetí svého ženství, přijetí cykličnosti a užívání tohoto daru v každodenním životě.

Už jako malá jsem velmi ráda míchala různé „krémy“ a s věkem stále vzrůstal můj zájem o aromaterapii a její účinky na lidský organismus. Mé velké díky patří mamince, která používala aromaterapii od mých prvních krůčků a tím mi dala hodnotný základ a životní směr. Nicméně k tvorbě prvotních kompozic z éterických olejů jsem se dostala mnohem později, až když jsem vylétla z rodinného hnízda a zakotvila ve vlastním. Prvotní tvorba byla převážně hlavou a ne srdcem, a proto to nebylo stále ono. Nicméně jsem cítila, že tento směr, je pro mě ten pravý, a protože jsem na své cestě vytrvala, kompozice nakonec vznikly - od srdce a v napojení na jednotu, vesmír.

82542859_1242776072579870_3091686659897425920_o

Vnímám, jak je dnes ženství námi ženami málo opečovávané a spíše přesunuto do šuplíku na „až potom“. A proto jsou mé kompozice tvořeny se záměrem návratu k sobě samé pomocí vysokofrekvenčních éterických olejů. Neboť pokud má žena oblažené své nitro, může svou péči a blaženost předávat dál, svým dětem, partnerovi, své rodině.

Přeji si, aby parfémy byly podporou na tvé cestě probouzení, nalézání a péči o sebe sama, svého ženství, svého božství.

Děkuji, s láskou a pokorou, Šárka Gia