osobní parfém

Esence na míru přímo pro tvou duši

parfém organické kvality z esenciálních olejů

1 500 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 54
osobní parfém

Detailní popis produktu

Toužíš po esenci, která je přímo pro tebe, pro tvou duši a tvou podporu na cestě, ať kráčíš/řešíš v životě cokoliv?

 

Jak s esencí pracovat?

Esence po namíchání musí chvíli uzrát, proto ji neotvírej hned, ale pár dní počkej. Polož si ji někam na oltář a po cca týdnu ji můžeš používat. Vůně se bude měnit, nikdy nevoní stejně - je to osobní parfém, který bude reagovat na tebe, tvé hormonální rozpoložení a energetický systém tvého těla.

Parfém používej vždy, když máš na sebe chvilku času, "zavoň" se do jeho vůně. Nebo v době, kdy ti není nejlíp a potřebuješ  podporu v určitých situacích nebo vypjatých emocích.  Můžeš jej využívat při meditacích, intuitivním tanci nebo józe. Pod nos než jdeš spát. Věřím, že svou cestu najdeš lehce.

S čím pracuji?

S éterickými oleji značky Oshadhi v organické kvalitě, které ukotvuji v bio jojobovém oleji. 

Pokud cítíš volání, pak potřebuji jen tvé celé jméno a datum narození a telefon a čas 10-20minut na zavolání si přes what-up, kde můžeš sdělit vše, co budeš cítit, že sdělit potřebuješ (pokud chceš parfém na konkrétní problém) nebo nemusíš sdělovat nic, jen tě potřebuji vidět, abych věděla, pro koho esenci tvořím/stahuji. Pokud se z jakéhokoliv důvodu vidět nechceš, stačí mi poslat fotku tvého obličeje.

Obvykle do týdne od telefonátu ti pošlu tvůj osobní parfém, 10ml.

(Doba poslání je ovlivněna dostupností éterických olejů u mě ve skladu, je možné, že pro tvou esenci budu muset objednat éo a tím se doba prodlouží. Nicméně, tě budu informovat po emailu.)

Kategorie: osobní aktivační parfém na míru
parfém v oleji 10ml: